FAQ
Hlavní strana / Často kladené otázky
Máme svatbu poměrně daleko, jste ochoten za námi přijet? Platí se něco za dopravu?

Fotografuji po celé České Republice. Místem mého působení je však Ústecký Kraj, přesněji v okrese Litoměřice, zde se za dopravu nic neplatí. Na delší trasy se platí 5,- Kč za ujetý kilometr. Jednou jsem fotil svatbu i s ranními přípravami nevěsty 200 km daleko, tak se nebojte zeptat.

Chtěli bychom fotografování jako dárek pro blízkého. Děláte i nějaké poukazy?

Ano, mohu Vám nabídnout poukaz s přáním nebo věnováním. Na fotografování v ateliéru, exteriéru či obojí dokonce i na výsledný počet fotografií.

Mohou během svatby fotit i hosté?

Zakazovat to nikomu nechci, ovšem pokud mohu, dám Vám radu. Řekněte dopředu svým hostům, ať si svatbu raději pěkně užijí. Sám vím, že pokud máte mobil, fotoaparát či kameru v ruce, neužíváte si to na 100%. Nehledě na to, že při obřadu mi mohou hosté neúmyslně lézt do záběru a tím kazit celkový výsledek. Při zábavě, kdy už není tolik vypjatá atmosféra, není již fotografování či natáčení na škodu.

Děláte i video?

Video opravdu nedělám, ani se nechystám. Mám však pár kreativních a talentovaných kolegů z video branže, které Vám rád doporučím. Nebojte se mě tedy zeptat i na zajištění videa.

Jakou používáte techniku?

Ke své práci používám profesionální Full Frame zrcadlovku od značky Canon. Ve své sbírce objektivů mám vysoce světelné objektivy od Canonu nebo od Sigmy, které mi umožňují pracovat i ve ztížených světelných podmínkách.

Jsme firma a potřebujeme fotografie svých produktů a také interiérů. Můžete za námi přijet a vyfotografovat vše u nás?

Zde záleží o jaké se jedná produkty a jaký má být konečný výsledek. Některé produkty je lepší fotografovat v ateliéru, některé přímo u Vás. Pokud se případně jedná o vetší či komplikovanější produkty, můžeme zřídit ateliér i ve Vašich prostorech.

Jaký je rozdíl mezi "fotobudka" a "fotokoutkem"? A co to vlastně je?

Nejprve mi dovolte představit moji vlastní mluvící fotobudku - DŽOUK BOX (www.dzoukbox.cz).

Hlavní rozdíl mezi fotobudkou a fotokoutkem je ten, že fotobudku může obsluhovat jeden člověk, protože Vás jednoduše vyfotí sama. Stoupnete si před ní, zmáčknete dotykový displej na kterém se okamžitě uvidíte a pak už se jen bavíte. Fotobudka také umí spojit až 4 fotografie do jedné i s jedinečnou grafikou. Fotokoutek je na druhou stranu více formálnější, hodí se například více na maturitní plesy, kde se můžete v klidu vyfotografovat s rodinou. Nově také nabízíme fotokoutek i fotobudku na jedné akci najednou! Fotografie si můžete vytisknout, poslat na e-mail či sdílet na Facebook.

Nenašli jste co jste hledali? Pište či volejte: fotograf@miloslavkunt.cz

+420 720 435 215
Napsali o mě
 • testimonial image

  Děkuji za zaslané náhledy, jsou moc pěkné a hodně z nich je opravdu vydařených.

  Lucie Š.
 • testimonial image

  Moc děkujeme za krásné fotky z našeho maturitního plesu.

  Anna T.
 • testimonial image

  Tak už nyní vám posílám fotky, které jsme si vybrali, děkuji, je to kvalitní práce.

  Soňa S.
 • testimonial image

  Fotky jsou opravdu krásné a CD moc pěkně udělané. Díky moc.

  Hanka N.
V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat!

Věřím, že na mojich stránkách naleznete to, co hledáte a že s mými službami budete spokojeni.

Kontakt
Rychlý dotaz
Vaše jméno
E-mail
předmět
Zpráva