Klienti
Hlavní strana / Klienti
  • Marie & Petr

    Petra jsem znala dlouho, ale při prvním bližším setkání mi bylo jasné, že ho chci poznávat stále víc. Zdál se být nepřístupný a partnerským životem poměrně hodně zklamaný. V tu dobu jsme na tom byli naprosto stejně, i když já už v nás dvou jakousi budoucnost viděla. Naštěstí po pár měsících a pár setkáních, kdy já už pomalu ztrácela svoji naději v opětovanou lásku, i v něm se začala probouzet. Pod tvrdou skořápkou oříšku se skrývalo překvapení jako pro popelku. Milující, oddaný muž, sršící vtipem, humorem ale i zdravou dávkou zodpovědnosti. Zanedlouho tomu bude rok, co jsme se vzali, jsme stále šťastnější a i letos nás čeká krásný životní okamžik – narození chlapečka!

    Chtěla bych poděkovat panu fotografovi za skvělou spolupráci a nádherné fotografie z našeho krásného dne.

  • Barbora & Roman

    S manželem jsme se poznali na internetové seznamce, kdo by to řekl. Asi 14 dní jsme si psali a jednu květnovou sobotu mi přišla SMS, jestli mám čas, že se na mě můj budoucí manžel přijede podívat. Tou dobou jsme od sebe žili 200 km. Od první schůzky bylo jasné, že nám spolu bude dobře, že si rozumíme, jiskra přeskočila a byla ruka v rukávě. Po pěti letech, v červenci 2015 jsem odcestovala pracovně na týden do USA a během toho jsme se domluvili, že se ještě letos vezmeme a zaděláme na miminko, manžel se asi bál, že se nevrátím :-) Termín, místo, obřad a hostinu, to vše zařídil během té doby, že jsem jen vystoupila z letadla a šli jsme vybrat prstýnky.

    Fotograf pak byla jasná volba a rozhodně nelitujeme, naopak. Fotky jsou úžasné, autentické, mají atmosféru a ducha. Moc jsme si focení užili a rádi si doma fotky prohlížíme, ohlasy od rodiny a přátel také velmi pozitivní. Teď se k Mílovi v brzké době chystáme na těhotenské focení a pak i jistě na focení našeho děťátka :-)

Portfolio

Chcete vidět více z mojí práce?

Více fotografií
V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat!

Věřím, že na mojich stránkách naleznete to, co hledáte a že s mými službami budete spokojeni.

Kontakt
Rychlý dotaz
Vaše jméno
E-mail
předmět
Zpráva